گوشی Mi 6X شیائومی صفحه نمایشی با نسبت 18:9 و دوربین دوگانه عمودی

گوشی Mi 6X شیائومی صفحه نمایشی با نسبت 18:9 و دوربین دوگانه عمودی
گوشی Mi 5X شیائومی که در ماه ژوئیه سال گذشته رونمایی شد، با استقبال خوبی در چین مواجه شد. این گوشی چند ماه بعد، به عنوان Mi A1 Android One شیائومی در بازارهای جهانی رونمایی شد. خبرهای فاش شده اخیرا حاکی است که این تولید کننده چینی در حال کار بر روی Mi 6X شیائومی می باشد. اخیرا گزارشی پانل عقب این گوشی هوشمند را نشان داده بود، اما اکنون اخبار درز کرده از یک رندر دیگر، قاب نرم TPU گوشی Mi 6X را به نمایش گذاشته است که طراحی ظاهری جلو و پشت آن را نشان می دهد.

تصویر زیر که مطابق با اطلاعات قبلی است ادعا می کند که Mi 6X مانند آیفون ایکس اپل دارای دوربینی دوگانه است که به صورت عمودی قرار گرفته شده و یک فلاش LED بین دو سنسور فاصله می اندازد. پانل پشتی گوشی دارای یک اسکنر اثر انگشت نیز می باشد.

برش های موجود در قسمت پایین قاب نرم TPU مورد نظر برای گوشی Mi 6X به نظر می رسد حاوی یک گریل بلندگوی بیرونی، یک پورت USB-C و یک جک صوتی 3.5 میلی متری در بخش پایینی گوشی باشد و بلستر IR می تواند در لبه بالایی گوشی قرار گرفته باشد. دکمه های کنترل صدا و کلید Power به نظر می رسد در سمت راست نصب شده اند.

تصویر نشان داده شده حاکی از آن است که Mi 6X از طراحی ای فول اسکرین پشتیبانی خواهد کرد و دارای نسبت صفحه نمایش به بدنه 18:9 خواهد بود. احتمال این وجود دارد که Mi 6X دارای صفحه نمایش 5.7 اینچی یا 5.9 اینچی با پشتیبانی از رزولوشن +FHD باشد. با این حال، هیچ جزئیاتی در مورد مشخصات این گوشی هوشمند وجود ندارد. از آنجایی که Mi 5X در ژوئیه 2017 رونمایی شد، حدس زده می شود که Mi 6X نیز ممکن است تا اواسط سال  2018 رونمایی شود.