مبدل برق ماشین شیائومی به زودی عرضه خواهد شد

مبدل برق ماشین شیائومی به زودی عرضه خواهد شد
امروزه خودرو به یک وسیله نقلیه ضروری برای حمل و نقل شده تبدیل شده است، از آن جایی که مردم زمان زیادی را با ماشین صرف می کنند، چگونگی دستیابی به عملکرد شارژ کردن در ماشین تبدیل به نیازهای مشترک صاحبان خودرو شده است. امروز،   Ecodesign شیائومی به طور رسمی یک مبدل خودرو را رونمایی کرده است که می تواند مشکل دستگاه های قابل حمل و تجهیزات شارژی را حل کند.

مبدل ماشین شیائومی استایل با ارزش شیائووی را دنبال می کند، استفاده از مدل سازی شیشه ای و طراحی پنهانی جک، باعث شده است که شکل آن یک دست تر، ساده تر و شیک تر شود. این مبدل تنها به اندازه ی یک قوطی است که شما می توانید آن را در بخش نگه دارنده لیوانِ ماشین قرار دهید تا حمل آن آسان باشد. بخشی از رابط با پوشش مغناطیسی که مانع ورود گرد و غبار می شود پوشانده شده است هنگام باز بودن پوشش، امکان استفاده از ماژول شارژ USB نیز فراهم است.

این محصول از جا سیگاری اتومبیل استفاده می کند تا خروجی AC 100W را برای نیاز لوازم قابل حمل و تجهیزات شارژی تامین کند و به شما اجازه می دهد تا از سفر با ماشین لذت ببرید. این مبدل دارای پورت شارژر دوگانه USB، یک گروه جک استاندارد GB است که رابط USB از شارژ ۵V / 2.1A پشتیبانی می‌کند تا بتوانید به سرعت دستگاه های خود را شارژ کنید.

از لحاظ ایمنی، مبدل ماشین شیائومی برای محافظت از تجهیزات الکتریکی شما مجهز به سیستم حفاظت از اضافه بار، جریان بیش از حد، دمای بالا، ولتاژ بالا، ولتاژ پایین و اتصال کوتاه است. قیمت این تبدیل ماشین شیائومی ۱۹۹ یوان (۳۰٫۹۸ دلار) است.