دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home Camera 1080P

محصول جدید

Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P

جزییات بیشتر

750,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

برند می شیائومی محصول جدیدی تحت پلتفرم خانه هوشمند خود رونمایی کرد. دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home که مناسب برای مانیتورینگ منزل بوده که با همکاری کمپانی فیلیپس تولید شده است و این نسخه از دوربین به زبان انگلیسی و Global بوده که ساخت کمپانی اصلی شیائومی می باشد. این دوربین 360 درجه است و Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P می‌تواند بخش قابل توجهی از بازار را مورد هدف قرار بگیرد.

دستیابی به زاویه‌ی 360 درجه از جهاتی باعث تفاوت در دوربین شیائومی مدل Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P شده است. زاویه 360 درجه به این دوربین کمک می‌کند که تمامی نقاط یک اتاق یا سالن را پوشش دهد. این دروبین برای کسانی که در منزل و یا محل کار خود احتیاج به دوربینی امنیتی دارند، انتخاب مناسبی است چرا که دارای قیمتی مناسب و کارایی قابل قبول است.

دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home قادر به تغییر جهات و کنترل زوم است.

این دوربین دارای دو موتور است که یک موتور‌ برای حرکت به سمت بالا و پایین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دوربین دوم نیز به منظور حرکت دوربین در جهت افقی در نظر گرفته شده است.

به همین صورت Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P قادر است به چرخش 360 درجه دست پیدا کند.

این دوربین دارای زاویه دید عمودی 115 درجه و زاویه عرضی 100.2 درجه می باشد.

ویژگی های دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home
یک ویژگی مهم در مورد دوربین هوشمند تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home Camera 1080P این است که می‌توان آن را در نقاط مختلفی نصب کرد. برای مثال روی یک میز، دراور کنار تخت، دیوار و یا حتی سقف می‌تواند مکان‌هایی باشد که شما از این دوربین هوشمند استفاده می‌کنید.میزان سرو صدا در هنگام حرکت یک ویژگی‌ مهم برای چنین دوربین‌ هایی به حساب می‌آید. مخصوصاً اگر قرار باشد این دوربین ها در منازل مورد استفاده قرار گیرند. این دوربین از طراحی چرخ دنده خاموش استفاده می‌کند به همین دلیلی در زمان حرکت بدون سر و صدا است و شما نباید نگرانی از این جهت داشته باشید.

در این دوربین از مادون قرمز نیز استفاده شده است و می‌توانید با کم شدن نور از حالت دید در شب به صورت اتوماتیک استفاده کنید.این دوربین هوشمند تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home می‌تواند از طریق گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها کنترل شده و یا حتی بر روی تلویزیون مشاهده شود. همانطور که گفته شد شما می‌توانید این دوربین را در نقاط مختلفی نصب کنید. بعد از نصب زمانی که این دوربین حرکتی را شناسایی کند، بعد از گرفتن 10 ثانیه تصویر از آن می‌تواند به گوشی هوشمند میزبان اطلاع‌رسانی کند.

کارت حافضه دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home
دوربین تحت شبکه شیائومی قابلیت ضبط تصاویر را بر روی حافظه microSD با رزولوشن 1080P دارد.

این دوربین ظرفیت 32 گیگابایت را برای ذخیره کردن تصاویر بر روی کارت حافظه microSD دارد.

اسلات کارت حافظه در طراحی این دوربین به صورت پنهان قرار داده شده است. علاوه بر این می‌تواند با استفاده از یک روتر شیائومی تصاویر را بر روی یک هارد درایو ذخیره کند و یا از همه چیز بر روی یک حافظه ابری (Cloud) بکآپ بگیرد.

Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P
با توجه به قیمت پایین این دوربین می‌تواند انتخابی مناسب برای کاربرانی باشد که به دوربین هوشمند نیاز دارند.

این دوربین هوشمند Mi Home شیائومی یک دوربین امنیتی مناسب برای استفاده در خانه و دفتر کار می‌باشد.

نوشتن نقد و نظر

دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home Camera 1080P

دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mi Home Camera 1080P

Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P