ساعت هوشمند Haylou مدل LS05

محصول جدید

700,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

ساعت هوشمند Haylou Solar LS05 متفاوت و پیشرفته‌تر از نمونه‌های پیشین خود طراحی و به بازار عرضه شده است. طراحی ساده، زیبا و هوشمند این ساعت می‌تواند کاربرانی از هر سن و سال را به خود جذب کند و به گزینه‌ای مناسب برای متقاضیان تبدیل شود.

این ساعت با قابلیت‌های متنوعی از جمله اندازه‌گیری 24 ساعته ضربان قلب و حالات متنوع ورزشی، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای ورزش دوستان است. به طوری که شما در انواع رشته‌های ورزشی مانند بسکتبال، قایق‌رانی، ژیمناستیک، یوگا، بدنسازی، دو میدانی و ... می‌توانید به کمک این ساعت فعالیت بدنی خود را مدیریت کرده، سرعت و عملکرد خود را بهبود بدهید و همچنین از وضعیت سلامت خود حین ورزش آگاه باشید. نگران آن نباشید که تعریق به این ساعت لطمه‌ای وارد کند، این ساعت ضدآب است.

این ساعت می‌تواند تا 30 روز بدون نیاز به شارژ، در حالت آماده به کار، همراه شما باشد و در حالتی که بخواهید گزارش 24 ساعته ضربان قلب خود را داشته باشید تا 15 روز به شارژ مجدد باتری نیازی نخواهید داشت. به همین دلیل این ساعت یک گزینه مناسب برای افرادی است که به ماجراجویی می‌پردازند و ممکن است روزها به جریان برق دسترسی نداشته باشند.

قابلیت چشم‌گیر دیگر این ساعت مدیریت و نظارت بر خواب شبانه شماست. شما می‌توانید مدت زمان و کیفیت خواب خود را اندازه‌گیری کنید و از این طریق بهترین ساعت و وضعیت ممکن را برای خواب خود انتخاب کنید و با هشدار ویبره‌ای و بدون صدای این ساعت بدون ایجاد هیچ مزاحمتی برای اطرافیان از خواب بیدار شوید.

این ساعت می‌تواند با گوشی شما در ارتباط باشد و از این طریق شما دیگر هیچ تماس و پیامی را از دست نخواهید داد و به سادگی می‌توانید در بسیاری از کارها مانند تعویض آهنگ یا چک کردن آب و هوا، از گوشی خود بی‌نیاز شوید.

نوشتن نقد و نظر

ساعت هوشمند Haylou مدل LS05

ساعت هوشمند Haylou مدل LS05

محصولات مشابه