محافظ صفحه شیشه ای شیائومی می بند 4

محصول جدید

Xiaomi Tempered Screen Glass Mi Band 4

جزییات بیشتر

25,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

با توجه به اینکه صفحه نمایش دستبند سلامتی می بند4 تاچ می باشد، در نتیجه حساسیت بالایی در برابر ضربه، خط و خش و… دارد. پس مانند صفحه نمایش های گوشی که نیاز به مراقبت دارند، صفحه نمایش ساعت هوشمند Mi Band 4 نیز نیاز به محافظت دارد. مچ بند Xioami می بند4 ، آخرین نسخه ارائه شده از این محصول در سال 2019 میلادی بوده که دارای فروش بالایی می باشد. با توجه به اینکه این کالا بر روی مچ دست قرار دارد، همیشه خطراتی همچون برخورد با اجسام تیز، ضربه خوردگی و شکستگی وجود دارد. موب خرید یک محافظ شیشه ای برای این دستبند عرضه نموده که دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و خط و خش دارد در زیر به توضیح تکمیلی Screen Glass | Mi Band 4 می پردازیم

گلس شیشه ای نمایشگر، محافظی شفاف بوده که بخوبی شفافیت نمایشگر را بر گردانده و همچنین حساسیت تاچ صفحه را کاهش نمی دهد. برچسب ساعت هوشمند Xiaomi Mi band 4 برای جلوگیری از آسیب نرسیدن به دست و انگشتان و همچنین بلند نشدن گلس از صفحه گوشی، دارای گوشه های گرد می باشد.

این محافظ صفحه به صورت شیشه ای تخت با انحنای 2.5D ساخته شده که دارای سطح سختی ومقاومت 9H در برابر ضربات، برخورد با اجسام تیز را دارد.

ویژگی ها

نصب آسان
عدم کاهش قدرت تاچ و حساسیت صفحه نمایش
عدم خش پذیری
برش دقیق با استفاده از تکنولوژی CNC
محافظت صفحه نمایش در مقابل هر گونه ضربه، خط و خش و لک
وضوح HD و شفافیت بالا
ضخامت کم، در عین مقاومت بسیار بالا
دارای انحنای 2.5D لبه های گلس (پوشش نیمه منحنی)

نوشتن نقد و نظر

محافظ صفحه شیشه ای شیائومی می بند 4

محافظ صفحه شیشه ای شیائومی می بند 4

Xiaomi Tempered Screen Glass Mi Band 4

محصولات مشابه