کابل شارژ لایتنینگ شیائومی

محصول جدید

Xiaomi ZMI AL803 Lightning Cable 1m

جزییات بیشتر

230,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

کابل های شارژ از مطمئن ترین راه های شارژ گوشی های هوشمند هستند. به همین دلیل حتی با وجود تولید انواع شارژرهای بی سیم، باز هم کابل های شارژ از الزامات گوشی های هوشمند هستند. به همین دلیل همه تولیدکننده ها ضمن داشتن انواع شارژهای مختلف، کابل های شارژ را به بازار عرضه کرده اند. شیائومی نیز با طراحی و تولید انواع کابل های شارژ، گوشی های هوشمند پشتیبانی کرده است.

کابل شارژ لایتنینگ شیائومی AL803 با طول 100 سانتی متر یکی از کابل های شارژ مناسب برای گوشی های هوشمند اپل است. طول مناسب این کابل شارژ باعث شده کاربران برای استفاده از آن محدودیتی نداشته باشند. در واقع این کابل نه آنقدر بلند است که دست و پاگیر باشد و نه آنقد کوتاه که استفاده از آن سخت شود.

کابل با کیفیت شیائومی

این کابل ZMI AL803 با سطح بافته پلی پروپیلن با کیفیت بالا ساخته شده است که نه تنها از سیم خود در برابر شکستگی محافظت می کند، بلکه دوام طول عمر کابل را افزایش می دهد. همراه با آن ، بندی مناسب برای کنترل طول و ذخیره سازی کابل نیز وجود دارد.

برای اتصال راحت تر دو سر این کابل مجهز به خاصیت آهن ربایی شده است که شما می توانید به وسیله دو گیره آهنربایی که همراه با کابل وجود دارد به مکان مورد نظر خود مانند لبه ی فلزی میز متصل نمایید.

تایید شده توسط MFI

این کابل توانسته است تاییدیه MFi(ساخته شده برای اپل) را دریافت کند و کاربران محصولات اپل می توانند بدون نگرانی از این کابل استفاده کنند.

این کابل شیائومی از شارژ و انتقال داده پشتیبانی می کند و با iPhone، iPod، iPad دارای پورت 8 پین لایتنینگ سازگار است.

طول 100 سانتی متر
قابلیت انتقال داده
روکش نایلونی منعطف TPE
امکان شارژ و انتقال داده
دارای تاییده اپل MFI

نوشتن نقد و نظر

کابل شارژ لایتنینگ شیائومی

کابل شارژ لایتنینگ شیائومی

Xiaomi ZMI AL803 Lightning Cable 1m

محصولات مشابه